Lapsepõlve unistus, täitus 25 aastat tagasi


Hambaarsti amet ei ole töö, see on kutsumus.
Soov aidata inimesi on olnud mul olemas juba lapsepõlvest.

Oma unistuse tegin teoks astudes Tartu Ülikooli arstiteaduskonda, mille lõpetasin 1992. aastal stomatoloogina. Kaasas ülikoolist saadud teadmised ja kindel soov inimeste elu paremaks muuta, asusin tööle hambaarstina. Kohe oli selge ka see, et ainult ülikoolist saadud teadmistest ei piisa, et pakkuda jätkusuutlikku ja kõrgekvaliteedilist teenust. Tehnika areneb, hambaravis kasutatavad materjalid ja seadmed omandavad järjest uue taseme. Kõige sellega kursis püsimiseks olen läbinud erinevaid täienduskoolitusi ja kursusi, seda nii Eestis kui välismaal.

DentalPlanet hambaravikabineti asutasin 2016. aastal. Pakun oma klientidele kaasaegset ja igakülgset hambaraviteenust, alustades õige suuhügieeni õpetamisest ja hambaaukude parandamisest ning lõpetades hammaste juureravi ja hammaste ülesehitamisega. Enim olen keskendunud proteesimisele ja esteetilisele hambaravile. Hubase hambaravikabineti eeliseks on personaalne ja kliendikeskne lähenemine.
Koostöös kliendiga annan endast parima, et leida igale murele sobiv ja kauakestev lahendus.

Üheks oluliseks eesmärgiks olen enda jaoks seadnud hambaraviga seonduva hirmu vähendamise. On iganenud arvamus, et hambaravi on alati valus ja ebamugav. Kaasaegsed vahendid ja töövõtted ning usalduslik suhe kliendiga muudavad protseduuri vähem hirmutavaks. Sellest aspektist vaadatuna on hambaarst omamoodi psühholoog, proovides maandada kliendi hirmu ja hambaraviga kaasnevaid pingeid. Kui see õnnestub, on ravi tulemuslikum. Rahulolev ja naeratav klient on hambaarsti tööle suurimaks kiituseks.

0
0
0

"Tervis on kõige tähtsam Sinu elus!"

Võta minuga ühendust hammaste kontrolliks.